loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

/
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
Bestsellery
Recznik Paulo
Recznik Paulo
Cena:19,77 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Subskrypcja
Zapisz się do newslettera:
Koszty wysyłki

Koszty dostawy

 1. Przesyłki nadawane są za pośrednictwem firmy Korporacji Kurierskiej, kuriera InPost. Dostawa odbywa się w przeciągu 24 godzin wyłącznie w dni robocze. Koszty dostawy kuriera to 15 zł brutto. Możliwość odbioru osobistego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Odbiór osobisty 0 zł. 

2. Czas realizacji zamówienia wynosi od 24 godzin do 7 dni roboczych i jest uzależniony od towaru w magazynach. 

3. Zamówienia realizowane są w dni robocze. Zamówienie w soboty i niedziele oraz święta realizowane są pierwszego kolejnego dnia roboczego.

4. Do wartości zamówienia doliczna jest opłata za dostawę. Jeżeli wartość zamówienia przekracza kwotę 200 zł brutto (dotyczy wysyłek na terenie kraju Polska), Klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki. Wysyłka zagraniczna jest ustalana indywidualnie. 

5. Jeżeli Klient w chwili odbioru przesyłki zauważy, że paczka posiada uszkodzenia, powinien postępować zgodnie z odpowiednimi postanowieniami Ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. Prawo pocztowe. W przypadku korzystania z usług firmy kurierskiej InPost, zaleca się sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kuriera oraz odmowę przyjęcia przesyłki.